O Nas

Nasz zespół

Jesteśmy grupą zrzeszającą profesjonalnych fotografów i operatorów filmowych specjalizujących się w branży ślubnej i weselnej. Nasz zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy wnoszą do naszej grupy indywidualny potencjał umiejętności i osobistej praktyki zawodowej. To pozwala nam na szeroki wachlarz kierowanej do Was oferty fotografii ślubnej i wideofilmowania oraz kompleksowej realizacji pakietów usług takich jak:  fotoreportaż ślubny, fotograf na wesele, wideofilmowanie ślubu i wesela, sesja narzeczeńska i plener ślubny, teledysk ślubny... i wiele więcej!

Doskonale wiemy, jaka powinna być nasza rola i czego od nas oczekujecie, dlatego naszą markę budujemy dbając o każdy szczegół naszych realizacji, pełen profesjonalizm wykonywanych zleceń i w trosce o jakość świadczonych przez nas usług fotograficznych. Lata doświadczeń zawodowych, spotkania z ponad setką par podczas ich ślubu i wesela, nasze zdolności profesjonalne oraz wąska specjalizacja pozwala nam na kompleksową realizację projektów fotograficznych i filmowych na najwyższym poziomie - przeczytajcie opinie o nas!

Ofertę naszych usług kierujemy przede wszystkim do Par Młodych i osób zakochanych, ponieważ uwielbiamy ich fotografować! Nasze zlecenia zazwyczaj realizujemy na terenie województwa mazowieckiego, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów sesje zdjęciowe, fotorelacje i filmy wykonujemy również dalej.

Poznajcie nas!

Piotr

Piotrek to fotograf dla którego na dobre ujęcie składa się suma jego detali, a dobra fotografia to kalejdoskop szczegółów i barwna paleta emocji. To absolutny perfekcjonista zwracający uwagę na każdy drobiazg w kadrze. Prywatnie to osoba charakteryzująca się ogromnym szacunkiem dla drugiego człowieka oraz dumny tata małej Zuzi i jeszcze mniejszego Antka.

Ola

Ola jest fotografem, który ma niezwykły talent dostrzegania na pozór niewidocznych szczegółów i sytuacji oraz zamykania ich w kadrze. Ona po prostu doskonale wie, jak w piękny i prosty sposób uchwycić ulotną chwilę. Prywatnie urzeka poczuciem humoru, ciepłem i uśmiechem, a jej optymizm ma swoje odzwierciedlenie w fotografiach.

Michał

Michał to urodzony fotograf - dostrzega potencjał każdej sytuacji i potrafi stworzyć niezwykły reportaż. W każdej realizacji dba o wyraziste i nietypowe ujęcia. Buduje oryginalny scenariusz i niebanalną atmosferę każdego reportażu - po prostu ogromny talent i profesjonalizm.